BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömriye Ecrin - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri bölümüne gittiğimizde dünyalar tatlısı Ecrin ile tanıştık.Çok sıcakkanlı,konuşkan bir çocuk.Ecrin 7 yaşında ve 1.sınıfa gidiyor. Okulunu ve arkadaşlarını çok seviyor. Hastahanemizde diabetes insipidus (şekersiz diyabet) teşhisi ile misafirimiz. Tatlı minik misafirimizle boyama yaptık. Bil bakalım kim,nesi var,hayvanları tanıma gibi çeşitli oyunlar oynadık. Bize tatlı sesiyle şarkılar söyledi.Büyüyünce de polis olacakmış.Kendisine dileğini sorduğumuzda pembe elbiseli barbie bebek istedi. Kardeşimizin istediği oyuncağı ona götürerek bu tatlı miniği mutlu etmek ister misiniz?

Hediyeyi teslim edip oyunlar oynadık.Bizi beklediğini,geldiğimiz ve onu hediyesiyle buluşturduğumuz için çok mutlu olduğunu söyledi. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: