BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemize İrem’i ziyarete gittik. İrem diyaliz hastası. Bir haftasının üç günü hastanede diyalizde geçiyor. Birkaç ay önce geçirdiği beyin kanaması yüzünden arkadaşlarının adlarını hatırlayamıyor ve canı çok sıkılıyormuş. Biz de onun sıkıntısını hafifletmek için onunla oyun oynamaya gittik. İlk başta biraz çekingen olsa da hemen bize alıştı ve bil bakalım, çatlak patlak gibi bir sürü oyun oynadık. Büyüyünce hemşire olmak istiyormuş ve en sevdiği renk mormuş. LOL bebeğinin olmasını çok istediğini anlattı bize. Üzerinde LOL bebeği olan bir resim defteri varmış ve ablasına içine LOL bebek çizdirmiş. İrem’in bu hayalini gerçekleştirmek ister misiniz ?

İrem’in hediyesi eline ulaştı. İrem’in yüzündeki kocaman mutluluğa neden olan sizlere çok teşekkür ederiz. Başka teslim fotoğraflarında görüşmek üzere,sağlıkla kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: