BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyzanur - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

1 1

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizdeki Beyzanur isimli 9 yaşındaki bu tatlı arkadaşımızı ziyaret ettik.Kapıdan girer girmez bizi güleryüzü ve canayakınlığı ile karşıladı.Satranç ve kızma birader oynadık.Oyunları biz öğrettik ve çok çabuk öğrenip bizi yendi.Boyama yapmayı seviyor,en çok prensesli boyama kitaplarını seviyor.En sevdiği rengin mor olduğunu söyledi.Büyüyünce doktor olmak isteyen bu arkadaşımıza senin için ne hediye getirelim diye sorduğumuzda uzun uzun düşündükten sonra "mor veya pembe paten" istediğini öğrendik.Peki bu miniğimize yardım etmek ister misiniz?:))

Beyzanur hediyesini görünce önce şaşırdı sonra çok mutlu oldu.Hediyesini hemen denemek istedi.Ayağına da tam oldu.Önce küçük adımlarla yürümeyi denedi,çabuk alıştı.Sonra çok rahat sürmeye başladı odanın içinde.Bu süre içinde yüzünden gülümseme hiç eksilmedi. Beyzanur'a bu sevinci yaşatan gönüllülerimize çok teşekkür ederiz.Sevgiyle kalın. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: