BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Enes Resul - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde enerjisi ve beyefendi tavırlarıyla bizi kendisine hayran bırakan Enes ile tanışıyoruz. Enes 9 yaşında ve sıkı bir Galatasaray fanatiği. Odasına girdiğimizde bizi utangaç ama bir o kadar da samimi bir gülümsemeyle karşılıyor. Kısa bir tanışma faslından sonra Enes’in oda arkadaşıyla da tanışıyoruz  ve hep beraber Uno oynuyoruz. Oyun oynarken çok eğlenip bol bol sohbet ediyoruz. Sohbetimiz sırasında Enes’in büyüyünce çocuk doktoru olmak istediğini öğreniyoruz. Hobilerinden konuşurken de satranç oynamayı çok sevdiğini ve turnuvalara katıldığını öğreniyoruz. Bunun üzerine satranç oynuyoruz ancak Enes oynadığı herkesi büyük bir hızla yeniyor. Ondan pek çok oyun taktiği öğreniyoruz. Tüm ziyaretimiz boyunca çok keyifli zaman geçirip zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Ziyaretimizin sonuna doğru Enes’e dileğini soruyoruz. Bizden, fanatiği olduğu için lisanslı Galatasaray montu istediğini söylüyor. Siz de Enes’in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Havanın kapalı olduğu bir perşembe günü hediyemizle beraber Enes’in yanına gidiyoruz. Yanına gittiğimizde bizi heyecanla bekliyor olduğunu görüyoruz. Hediyesini verdiğimizde çok seviniyor ve hemen denemek istiyor. Hemen hediyesini açıp montunu deniyor. Montunu üzerindeyken çok beğeniyor.  Kısa ve keyifli bir  sohbetten sonra vedalaşıp ayrılıyoruz. Onun mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: