BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşegül - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün adölesan servisine gittiğimizde 12 yaşındaki sevimli, bir o kadar da zeki Ayşegül ile tanışıyoruz. Bizi yüzünde çekingen bir gülümsemeyle karşılıyor. Ayşegül beyin balinkneoplazi (bir çeşit beyin tümörü) tanısıyla tedavi görüyor. Kendisi iki at kuyruğu yaptığı saçlarıyla önce biraz çekingen daha sonra tatlı sohbetiyle bizi misafir ediyor. Önce jenga oynuyoruz, bu oyunda çok iyi olduğu için her seferinde bizi yeniyor. Bir yandan da sohbet ediyoruz. Bize kitap okumayı, kardeşleriyle oyun oynamayı çok sevdiğini; matematik öğretmeni olmak istediğini söylüyor. Okulda da en sevdiği ders ilk önce matematik daha sonra fen olduğunu söylüyor. Dileğini sorduğumuzda önce utansa da sonrasında kırmızı bir bisiklet istiyor. Siz de bu sevimli miniğimizin dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz ?

Yanına gittiğimizde eğlenerek oyunlar oynadığımız zeki ve güzel kızımız Ayşegül'ün hediyesi geldi. Ailesiyle hemen iletişime geçtik. Şehir dışında olduğundan hediyesini ulaştırmak için biraz bekledik ama en sonunda babasıyla birlikte hediyesini ona ulaştırdık. Dileğinin gerçekleşmesini sağlayarak bizi ve kızımızı mutlu ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: