BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

YUSUF - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Nisan güneşinin kendini gösterdiği cıvıl cıvıl bir günde arkadaşımla birlikte kendimize bir oyun arkadaşı bulmak için Gastroenteroloji servisine doğru yola koyulduk. Orada yakışıklı mı yakışıklı, bir o kadar da yetenekli Yusuf ile tanıştık. Kendisi 11 yaşında ve ''Diabetes Mellitus'' (Daha çok çocuklarda görülen şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde takip edilmekte.

Odaya girdiğimizde televizyon izliyordu. Hemen yanımızda getirdiğimiz oyunları gösterip ''Bil Bakalım Kim?'' oynamayı teklif edince bizi çabucak kabul etti. Üç tur oynadık, üçünde de Yusuf'un takımı kazandı. Anladık ki karşımızda dişli bir rakip vardı! :) Yetenekleri burada bitmiyordu tabii, çizdiği resimleri gösterdiği zaman ağzımız açık kaldı. Güzel sanatlar ya da mimarlık gibi çizimle ilgili bölümler düşünüp düşünmediğini sorduğumuzda da daha karar vermediğini söyledi.

Ziyaretimizin sonuna doğru dileğini sorduk, bunun üzerine çok mutlu oldu ve "Kırmızı bir bisiklet" istediğini söyledi. Siz de Yusuf'un mutluluğuna mutluluk katmak ve bu dileği gerçekleştirmemizde bize yardımcı olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: