BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rümeysa Ezgi - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel umutlarla minik yüreklere dokunmak için hastanemizin Nefroloji Servisi'nde odalarımızı dolaşmaya başladık. Odaların birinde tatlı mı tatlı Rümeysa prensesimizle tanıştık. "Kronik kalp yetmezliği" tanısı ile hastanemizde misafir olan Rümeysa onunla oyun oynamak istediğimizi söyleyince bizi güler yüzle karşıladı. 12 yaşındaki miniğimizle çok güzel vakit geçirdik. Miniğimizle Bil Bakalım Kim, Uno ve Buz Kırmaca oynadık. Oyunların hepsini ilk defa oynamasına rağmen hepsinde bizi yenerek oyunlarda ne kadar iyi olduğunu bize gösterdi. Ve en çok hangi oyunu sevdiğini sorduğumuzda hepsini çok sevdiğini söyledi. Onunla yaptığımız sohbetlerde pudra pembesini çok sevdiğini ve büyüyünce aşçı ya da anaokulu öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda Diriliş Ertuğrul dizisini ve Engin Altan Düzyatan'ı çok sevdiğini söyleyen miniğimizin dileği Diriliş Ertuğrul setinde Engin Altan Düzyatan'la tanışmak oldu. Siz de bu dileği gerçekleştirmek ve miniğimizi mutlu etmek ister misiniz? 

Miniğimiz Rümeysa Ezgi'nin dileğini gerçekleştirmek için Engin Altan Düzyatan'ın da nazik davetiyle Diriliş Ertuğrul dizisinin setine gittik. Rümeysa, Engin Altan Düzyatan ile tanışacağı için çok heyecanlıydı. Öncesinden onunla neler konuşacağını dahi kararlaştırmıştı. Miniğimizin seti gezme ve diğer oyuncularla tanışma fırsatı da oldu. Miniğimiz böyle bir tecrübe yaşadığı için çok mutluydu. Ona bu mutluluğu yaşatan Engin Altan Düzyatan'a çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: