BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ilgın - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün heyecanlı bir şekilde, gülen yüzlerimizle, oyunlarımızı yanımıza alıp hastanemizin Hematoloji polikliniğine gittik. Orada Ilgın ile tanıştık ve 15 yaşında olduğunu öğrendik. Kendisi "Hodgkin Lenfoma" (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemize geliyor. Önce biraz Uno oynadık, sonra Bil Bakalım Kim'e geçtik. Oyun sırasında gözümüze çarpan NASA desenli çoraplarını çok beğendik Ilgın'ın. Sonra meleğimize ne olmak istediğini sorduk, tercüman olmak istediğini söyledi bize. En çok ne yapmaktan zevk aldığını sorduğumuzda ise paten kaymayı çok sevdiğini, 6 yıldır paten kaydığını ve heyecanlı bir şekilde kaykay sürmeyi çok istediğini söyledi. Sonra güzelliğimize bizden bir şey dilemek isteseydin bu ne olurdu dedik o da tahmin ettiğimiz gibi bir kaykayı olmasını çok istediğini söyledi. Hatta daha önce arkadaşının kaykayını denediğini ve çok beğendiğini, aynı kaykayı istediğini söyledi. Ilgın'ın dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin vesilesi olmak ister misiniz? 

Bugün Ilgın'a hediyesini verecek olmanın heyecanıyla Hematoloji polikliniğimize gittik. O da bizi görünce çok mutlu oldu ama asıl kaykayı verdiğimizdeki mutluluğu, yüzündeki gülümseme her şeye değerdi. Ilgın gönüllümüze özel teşekkürlerini iletiyormuş. Biz de dileğini gerçekleştirip güzelliğimizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: