BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatmanur - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ekip arkadaşlarımızla buluşup Nefroloji servisine gittiğimizde minik arkadaşımız Fatmanur ile tanıştık. Nefrotik Sendrom (Böbrek hücrelerinin yetersiz çalışmasına bağlı bir hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekteydi. Yanına gittiğimizde ilk başta bizimle pek oynamak istemese de sonrasında bu kararından vazgeçti. Birlikte UNO, ’’ Bil Bakalım Kim? “ oynadık. Hepimizi yendi. Sonrasında birlikte boyamalar yaptık. Kedileri, pembe rengini çok sevdiğini, bir de Fatmanur’un büyüyünce beden eğitimi öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Çünkü beden eğitimi derslerinde matematik görüyorlarmış. Kendisi beden eğitimi öğretmeni olunca çocuklara normal beden eğitimi dersleri yaptırmak istiyormuş. Bunun dışında oyun ve oyuncaklara da ilgisi olduğunu fark ettik. Kutu oyunlarını çıkarınca yüzünde kocaman bir gülümseme belirmişti zaten. Minik arkadaşımız Fatmanur’un dileği de bir oyuncak, bir L.O.L Bebek. Siz de bu dileği gerçekleştirip Fatmanur’un gülümsemesine ortak olmak ister misiniz?

Fatmanur uzun zamandır istediği L.O.L bebeğine kavuştu. Hediyesine ulaşınca çok sevindiğini annesinden öğreniyoruz. Bir çocuğun daha gülümsemesine ortak olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: