BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yeni arkadaşlarla tanışma heyecanıyla İstanbul Tıp Fakültesi servislerinden birisine uğradığımızda karşılaştık bu dostumuzla. 12 yaşındaki arkadaşımız yanımızda götürdüğümüz oyunlardan hangisiyle oynamak istediğini sorduğumuzda Tabu oyununu merak ettiğini söyledi. Kelimelere kattığı farklı anlamlarla hem bizleri şaşırttı, hem de oyunumuzu ve günümüzü güzelleştirdi. Bizlerden dileği ise tuttuğu takım olan Beşiktaş'ın imzalı forması oldu. Arkadaşımızın bu dileğinin gerçekleşmesine yardımcı olur musunuz?

Bugün hediyesini alacağı için fazlasıyla heyecanlı olan miniğimiz hediyesini görünce çok sevindi. Formasını alır almaz deneyen miniğimiz formasının imzalandığını görünce daha da mutlu oldu. Miniğimizin gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: