BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ebubekir - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün çocuklarımızla hoş vakit geçirmek üzere Nefroloji servisimize gittik. Başta çekingen tavırlarıyla bizi karşılayan minik Ebubekir’imiz “Buz Kırma” oyunumuz ile açıldı. Hastanemizde Kawasaki (bir çeşit damar iltihabı) ile misafir etmekte olduğumuz çocuğumuzla “Bil Bakalım Kim” oyunu da oynadık ve 4 yaşında olan Ebubekir, oyunu ilk defa oynamasına rağmen hepimizi yendi. :) İlerde polis olup bizleri korumak istediğini söyledi. Eğlenceli vaktimizin sonunda bizi bırakmak istemeyen miniğimizden bir dileğini aldık ve “Hot Wheels renk değiştiren araçlar çılgın laboratuvar oyun seti”ni istediğini söyledi. Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Miniğimizin hediyesi elimize ulaşır ulaşmaz ailesiyle iletişime geçtik. Çok geçmeden polikliniğimizde buluştuk. Miniğimiz çok heyecanlı ama bir o kadar da çekingen şekilde bizi karşıladı. Gülücüklerini bizden saklamaya çalışsa da heyecanla hediyesini açtı ve çok mutlu oldu. Ebubekir’i mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: