BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Damla - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sıcak bir yaz günü üç arkadaş güzel insanlarla tanışmak için hastanenin yolunu tuttuk ve Genel Pediatri servisine gittik. Aramızda mükemmel bir palyaço da vardı. Hastaneye gidince amacımıza ulaştık ve Damla ile tanıştık. Damla 14 yaşında çok güzel bir kız. Yanına girdiğimizde palyaçomuzun neşesi eşliğinde sohbet etmeye başladık. Sonrasında "Bil Bakalım Kim?" oyununu oynayarak sohbetimize devam etmeye karar verdik. Oyun çok eğlenceli geçti. Damla sorduğu sorularla bizleri gerçekten zorlayarak oyunda gayet başarılı sonuçlar elde etti. Oyun esnasında Damla'ya ileride ne olmak istediğini sorduk ve gastronomi okumak istediğini hatta çeşitli yemekler ve tatlılar yapabildiğini öğrendik. Bu arada palyaçomuzdan da güzel bir poğaça tarifi aldık. Sohbetimizde ayrıca Damla'nın uyumayı ve alışveriş yapmayı da çok sevdiğini öğrendik.

Bu güzel sohbeti ve oyunları palyaçomuzun ufak sihir gösterisiyle noktalarken Damla'ya çok istediği bir dileği olup olmadığını sorduğumuzda bize dileğinin "26 jant düz siyah bir bisiklet" olduğunu söyledi. Siz de Damla'nın dileğini gerçekleştirerek onun sevincine ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: