BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cansu - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

İstanbul Tıp Fakültesi Onkoloji bölümünde güzeller güzeli Cansu'yu Ewing Sarkom (Bir çeşit kemik kanseri) rahatsızlığından dolayı misafir etmekteyiz. Cansu odaya girdiğimiz gibi nereden geldiğimizi anlamıştı. "Daha önce Leyla’dan Sonra ile tanışmış mıydın?" diye sorunca hemen "evet" diye cevaplayarak gelen abla ve abilerden bahsetti. Ardından gelen tanışma sohbetimizde resim yapmayı çok sevdiğini, 13 yaşında olduğunu, okulu ve fen bilgisi dersini çok sevdiğini öğrendik. Yanımızda getirdiğimiz Kızma Birader oyununa göz ucuyla bakan Cansu heyecanla oyuna geçmek istedi. Diğer arkadaşımla benim kızma birader bilmememize çok şaşırdı ve hızlıca bize oyunu anlattı. Yeni öğrenenler olarak Cansu ile iyi mücadele ettik ama kaybetmekten kurtulamadık. Sohbetimiz esnasında bir dilek hakkın olsa ne dilersin sorusuna bir arkadaşından görüp beğendiği Woohoobox motivasyon kutusu olarak cevap veren Cansu, dileğini almamıza çok sevindi. Kısa bir zamandan sonra yemek vakti gelen Cansu'yla vedalaşarak ordan ayrıldık. Güzeller güzeli Cansu'nun dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz? 

Yakın zamanda hediyesi bize ulaşan Cansu'nun tekrar hastanemize misafir olduğunu duyduk. Heyecanla hediyesini ona götürdük. Bizden daha da çok heyecanlı olan Cansu hemen hediyesini açtı ve ne kadar çok beğendiğini kelimelere dökmeye çalıştı. Cansu'ya ve bize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: