BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Afifenur Cemre - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Metabolizma servisine girdiğimizde Afife bizi “yaşasıın” diyerek karşıladı. Elimdeki Buz Kırma oyununu oynamaya başladık hemen. Afife 5.5 yaşında MSUD (bir tür metabolizma hastalığı) hastalığına sahip bir miniğimiz. Sonrasında jengalarla bildiğimiz kuleleri yapmak yerine daha sıradışı daha güzel kuleler yaptık ve bu yaratıcılığımızı devam ettirip hamur oynadık. Büyüyünce doktor olmak istediğini söyleyen Afife dileğini sorduğumuzda gözleri parlayarak "doktor seti" istediğini söyledi. 

Afifenur bir süredir heyecanla hediyesini bekliyor, annesi vasıtasıyla oyuncağını bize soruyordu. Hediyeyi teslim ettiğimizde çok mutlu oldu. Afife, hediye teslim günü taburcu olduğu için doktorculuk oyununa evinde devam edecek.  Gönüllümüze çocuğumuzun dileğini gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederiz!

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: