BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün bir çocuğumuzu daha gülümsetmek için Onkoloji Servisi'mize gittiğimizde güzeller güzeli miniğimizle tanıştık. Prensesimiz 3 yaşında ve ALL(bir çeşit kanser hastalığı) tanısı ile hastanemizde bulunmakta. Odaya girdiğimizde bizi şaşkın bakışlarla karşılasa da ısınması uzun sürmüyor. Beraber hafıza kartları eşleştiriyor, ahşap bloklar ile oynuyor ve boyama yapıyoruz. En sevdiği renk mor olan miniğimizin büyüyünce doktor olmak istediğini de bu sırada öğreniyoruz. Buz Kırma oyununda kahkalar atan minişimizden ayrılırken dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda uzun bir süre kararsız kalsa da sonunda "Barbie Bebek" istediğini söylüyor. Onun bu dileğimi gerçekleştirip gülüşüne aracı olmak ister misiniz? 

Bugün hediyesini alacağı için fazlasıyla heyecanlı olan miniğimiz hediyesini görünce çok sevindi. Barbie bebek kutusundan bebek arabası da çıkması onun için güzel bir sürpriz oldu .Gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: