BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün rengarenk dünyasıyla kocaman dünyaları ısıtan Zeynep'in odasına giriyoruz.

Zeynep'in odasına girdiğimizde parlayan gözleri ve güzel gülüşüyle bizleri karşılıyor.Odasına ilk girdiğimiz anda bile Zeynep'in ne kadar enerjik ne kadar mutlu birisi olduğunu anlıyoruz. Her kelimesinde insanın içini ısıtan küçüğümüz 7 yaşında, kendisine hiperlipidemi(Kolesterol yüksekliği) tanısı konulmuş.

Zeynep ile konuşurken onun okuma yazmaya olan merakını görmemek mümkün değil. Gördüğü her harfi her kelimeyi okumaya çalışıyor.Miniğimiz bazen bize dönüp o harfi bilip bilmediğimizi soruyor. Birlikte boyama yaparken miniğimiz kendi gibi her yeri rengarenk boyuyor. Enerjisiyle bizleri neşelendiren Zeynep ile konuştuğumuzda hemşire olmak istediğini öğreniyoruz.

Prensesimize dileğini sorduğumuzda daha çok oyun oynamak cevabını alıyoruz. Peki daha çok oyun oynamak için ne istersin dediğimizde gülümseyerek ''Pembe bir bisiklet'' diyor. Siz de kendi güzel gülüşü güzel Zeynep'in daha çok oyun oynayabilmesi için bu güzel dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz? :)

Zeynep'in hediyeyi gördüğündeki mutluluğu her şeye değerdi. Gözlerindeki o ışıltı, bir an duraksayıp o mutlu şaşkınlığı her haliyle çok güzeldi. Prensesimiz teşekkür ederken kibarlığıyla ve hayat dolu enerjisiyle bizi tekrar etkiledi. Sadece o değil, prensesimiz sayesinde hepimiz mutlu olduk. Bu mutluluğu sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: