BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Samet - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimiz 17 yaşındaki genç arkadaşımız Samet’e idi. Samet sağolsun odasına girdiğimiz ilk andan son ana kadar bizleri çok güzel karşıladı, çok güzel vakit geçirdik. Arkadaşımızın yaşının bizlere yakın olması avantajını kullanarak hayata dair birçok konudan bahsedip fikir alışverişinde bulunduk. Açıkçası arkadaşımızla ettiğimiz muhabbet sonrasında kendimizi çok güzel bir film izlemiş veya çok güzel bir kitabı okumuş gibi hissettik. Bir arkadaş daha edinmenin keyfi üzerine sıra dilek kısmına geldi elbette. Samet’in bizden dileği “Bisiklet” oldu. Peki siz arkadaşımızın bisikletle çıkacağı yollarda, atlayacağı maceralara ortak olmak ister misiniz? 

Bugün memleketine gittiğinden dolayı bisikletini evine kargoladığımız Samet arkadaşımızın hediyesinin kendisine teslim edildiğini öğreniyoruz. Genç arkadaşımızın telefonda konuşurken dahi hissettiğimiz mutluluğuna vesile olan gönüllümüze bizler de canı gönülden teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: