BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Osman - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün büyük bir heyecanla hastanemizin Genel Pediatri servisine gittik. Orada 4 yaşındaki Epilepsi (Sinir hücrelerinde meydana gelen aktivite bozukluğu) tanısıyla yatmakta olan Osman ile tanıştık. Osman getirdiğimiz oyunları görünce hemen bizimle oyun oynamak istedi ve Osman ile oyunlar oynamaya başladık. İlk başta beraber boyama yaptık. Boyama yaparken en sevdiği renklerin mavi ve siyah olduğunu söyledi. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise bize polis olmak istediğini söyledi. Daha sonra akıllı Osman'a bazı hayvanların isimlerini ve sayıları öğrettik. Sonrasında ise Osman'ın oyuncaklarıyla oynadık. Osman'ın arabalara ilgisi olduğu yatağındaki oyuncak arabalardan belliydi. Osman'a dileğini sorduğumuz da ise bizi şaşırtmayan bir cevapla dileğinin “Mavi-Siyah Akülü Araba" olduğunu söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzlerindeki mutluluğa vesile olmak ister misiniz?

Bugün hediyesini merakla bekleyen Osman'a hastanemize kontrol amacıyla  geldiğinde hediyesini teslim ettik.

Arabasıyla hemen oynamaya başlayan Osman'ın yüzünde oluşan mutluluk görülmeye değerdi. Değerli gönüllümüze, bize ve Osman'a yaşattığı mutluluk için teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: