BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Limar - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güz aylarına yaklaştığımız  bu güzel günlerde uzun bir yaz tatilinden sonra miniklerimizle tekrar buluşmanın heyecanı içerisindeydik. Önlüklerimizi alıp hemen Karaciğer Nakli servisinin yolunu tuttuk. Ve dünyalar güzeli miniğimiz Limar ile tanıştık. Güzel prensesimiz Karaciğer Transplantasyonu (Karaciğer nakli) sebebi ile hastanemizde tedavi görmekteymiş. Limar bizi çok güzel bir şekilde karşıladı. Prensesimiz 10 yaşında ve o kadar zeki ki birlikte Puzzle yapmaya başlamamızın üzerinden çok geçmeden bir de baktık ki Puzzle çoktan bitmiş. Limar bizi gerçekten büyülemişti. Daha sonra birlikte boyama kitabından seçtiğimiz bir resmi boyamaya başladık. Resmi boyarken bir yandan da sohbet ediyorduk. Limar bize kendi boya kalemlerini de gösterdi belli ki o da resim yapmayı oldukça seviyordu. Sohbetimiz esnasında Limar bize en sevdiği rengin siyah olduğundan, büyüyünce doktor olmak istediğinden, kardeşlerinden, bol bol havuza gittiğinden ve daha birçok şeyden bahsetti. :) Limar ile geçirmiş olduğumuz mükemmel günden sonra miniğimize dileğini sorduğumuzda ''Oyuncak mutfak seti'' cevabını verdi. Sizde miniğimiz Limar'ın dileğini gerçekleştirip gülümsemesinin bir parçası olmak ister misiniz?

Limar'ın hediyesinin geldiğini öğrendiğimizde hemen Karaciğer Nakil servisinin yolunu tuttuk. Hediyesini ulaştıracak olmanın verdiği mutlulukla odaya girdik. Limar hediyesini görünce gerçekten çok mutlu oldu. Birlikte hediyesini kurmaya başladık. Limar bir yandan bize hediyesinin nasıl kurulacağını söylüyordu bir yandan da birleştirmemizde bize yardım ediyordu. Limar o kadar tatlı ve zekiydi ki bize kurulumda gerçekten çok büyük kolaylık sağladı. Hediyesinin son halini görünce çok beğendiğini de ekledi mimiğimiz. :) Limar'ın bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: