BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsa - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Genel Pediatri servisinde, biraz utangaç ama içindeki yeteneklere hayran olduğumuz 7 yaşındaki İsa ile tanıştık. Kendisi Karaciğer Transplantasyonu (Karaciğer nakli) dolayısıyla hastanemizde misafir ettiğimiz küçük bir afacan. Odasına ilk girişimizde onu, en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Bulmaca Kulesi'ni izlerken bulduğumuzda biraz şaşırmış olsa da, sonrasında o ve kız kardeşiyle yaptığımız boyama etkinliğimizde kalem tutuşuna hayran olduğumuzu belirttiğimizde yüzündeki tebessüm hepimizin kalbini ısıttı. Bu küçük afacanın dileğini sorduğumuzda, her ne kadar azıcık utansa da bizden "Kırmızı Uzaktan Kumandalı Oyuncak Araba" istediğini belirtti. Peki ileride Matematik öğretmeni olmak isteyen bu küçük dahinin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmemize yardımcı olur musunuz?

Bugün miniğimiz İsa'nın hediyesinin geldiğini duyunca hemen teslim etmek için yanına gittik. Kırmızı uzaktan kumandalı arabasını çok beğendi. Biz de onun bu mutluluğuna şahit olduğumuz için çok sevindik. Miniğimizin gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: