BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hazal İkra - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli miniğimiz Hazal İkra’nın yanındaydık. Hazal odasına girdiğimizde kocaman gülümseme ile bizi karşıladı. Henüz 2 yaşında olan miniğimiz Rabdomiosankom (Bir çeşit cilt kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. İlk gittiğimiz andan itibaren bizimle oynamaya hevesli olan bu miniğimizle öyle güzel zaman geçirdik ki yüzünden bu gülümseme hiç eksik olmadı. Elimizde boyama kitabını ve renkli boya kalemlerini görünce hemen alkış çalmaya başladı. Biz de tabi hemen başladık eğlenmeye. Boyama yarışı yaptık bebeklere baktık hatta bizimle arkadaş bile oldu. Daha sonra minik meleğimize bizden ne istediğini sorduk. Bu güzel miniğimiz bizden Ciciobella Çok Öpüyorum Bebeği istedi. Onun bu gülümsemesine katkı sağlamak ister misiniz?

Hazal’ın hediyesi gelince hemen annesine bu güzel haberi verdik. Hastanede olacaklarını öğrenince hemen bebeğimizle yanlarına gittik. Şansımıza asansörde güzel Hazal ile karşılaştık. Hediyesini görünce öyle mutlu oldu ki hemen oynamak için can attı. Kendisi gibi emzik takmayı çok seven bebeğiyle mutluluğu görülmeye değerdi. Onu böyle mutlu eden yüzünde kocaman bir gülümse olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: