BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beytullah - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Buluşmamızı hastanemizde yatmakta olan 15 yaşındaki Beytullah ile yaptık bugün. Kendisi 5 ay önce tanısı konulan bir AML(bir çeşit lösemi) hastası. Odasına girip kendimizi tanıtarak projemizden ve amaçlarımızdan bahsettik. Annesi ve Beytullah bizleri gayet güzel karşıladı. Beytullah, bize gülen yüzü ve gözleriyle daima güzel bir enerji verdi. Birlikte sohbet ettik Beytullah ile. İlerde bir polis olmayı çok istiyor.Kardeşleriyle geçirdiği vakitlerde 'İsim Şehir' oyununu severek oynadıklarını öğrenince biz de onunla beraber bu oyunu oynamaya katar verdik. Oyun zevkli ve çekişmeli geçerek bizlere çok güzel bir haz verdi. Bu güzel vaktin ardından arkadaşımız Beytullah’ın dileğinin ”Siyah Renkli Puma Marka Kol Saat” olduğunu öğrendik. Siz de bu tatlı çocuğumuzun bu güzel dileğini gerçekleştirip yüzündeki mutluluğun ve ışıltının sebebi olmak istemez misiniz?
Bugün Beytullah'ın hediyesini bir an önce ona vermek için hastanemize gittik. Hediyesini ona teslim ettik. Kutusunu açtı ve hediyeyi görünce çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğu bizleri de çok sevindirdi. Beytullah'ın mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: