BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beritan - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın müthiş güzellikte olduğu bir eylül sabahında farklı farklı oyunlarımızı da yanımıza alıp "Acaba bugün hangi miniğimizle tanışacağız?" diye düşüne düşüne Karaciğer Nakli servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde tatlı olduğu kadar akıllı olan Beritan ile tanıştık. Beritan 12 yaşında ve Karaciğer Transplantasyonu (Karaciğer nakli) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte olan bir miniğimiz. Oyun oynamayı çok seven Beritan ile Yapboz parçalarını birleştirmek gerçekten çok keyifliydi.Tabi önce köşeleri yerine yerleştikten sonra ortayı bulmak biraz vakit aldı ama çok eğlendiğimiz için zamanın nasıl geçtiğinin farkında değildik. Hem eğlenip hem sohbet ederken Beritan'ın gelecekte veteriner olmak istediğini ve kedileri çok sevdiğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna doğru miniğimize bir dilek hakkı sunduk. Miniğimiz uzun süredir bir "Pembe bisiklet" istediğini ve boş zamanlarında bisiklet sürmek istediğini bize söyledi. Siz de Beritan'ın dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güneşli bir sabahta miniğimizin hediyesinin geldiği haberini aldık. Hem heyecanlı hem de mutlu bir şekilde Beritan'ın ailesiyle iletişime geçtik. Dileğini sabırsızlıkla beklediğini öğrendiğimiz miniğimize dileğinin geldiğini söylediğimizde çok mutlu oldu ve çok sevindi. Kargomuz eline ulaştığında ise bisikletinin çok güzel olduğunu ve çok beğendiğini söyledi. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: