BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisinde kalan 12 yaşındaki arkadaşımızla tanıştık. Puzzle ve UNO oynamayı çok seven dostumuz, bizi oyunlarda yenmeyi başardı. :) Sevimli olduğu kadar zeki olan çocuğumuz ileride doktor olmak istediğini söyledi. Türkçe'yi de Kilis'te okulda öğrendiğini söyleyen bu kardeşimiz , bize tercümanlık da yaptı aynı zamanda. :) Ona dileğini sorduğumuzda uzaktan kumandalı kırmızı araba yanıtını aldık. :) Siz de arkadaşımızın bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye vesile olmak ister misiniz?

Bugün pek sevimli, bir o kadar da zeki olan arkadaşımız Hadi'yi ziyaret edip, hayalini kurduğu uzaktan kumandalı kırmızı arabasını teslim ettik. Hediyesini gören miniğimiz çok mutlu oldu. :) Hadi'nin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz, iyilikle kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: