BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ebubekir - Harran Tıp Fakültesi

Harran Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün yeni gelen miniğimiz Ebubekir'i ziyaret edecek olmanın verdiği heyecanla çocuk onkoloji servisinin yolunu tutuyoruz.Ebubekir 7 yaşında ve All(bir çeşit kan kanseri)tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. Odaya adım atar atmaz tatlı bir sitem ile dolu, "Nerede kaldınız be kardeşim?" sorusuyla ağırlıyor bizi Ebubekir.Şaşırdığımızı gören Ebubekir"Sizin geleceğinizi söylediler bize"demesiyle normale döndük.Tatlı bir sohbetten sonra jenga oynamaya karar verdik.Pek iyi olmadığını söylese de her seferinde bizi yenmeyi bildi.Ebubekir'in seri galibiyetlerinden sonra  oyunumuzu bitirdik.

Oyundaki başarısı kadar iletişim kurmadaki başarısı da dikkatimizi çekiyor ve biraz da sohbet etmeye karar veriyoruz.Sohbetimizin sonunda "Bir dilek hakkın olsa ne dilerdin?" diye sorunca bize arabalara olan merakını uzun uzun anlatıyor miniğimiz ve dileğinin "Siyah Akülü Araba" olduğunu söylüyor.

Siz de Ebubekir'in bu dileğini gerçekleştirip mutluluğunun kaynağı olmak istemez misiniz?


PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: