BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep Ebrar - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün oyunlarımızı yanımıza alarak hastanemizin Genel Pediatri servisine doğru yola koyulduk. Serviste çok akıllı ve tatlı miniğimiz Zeynep Ebrar ile tanıştık. Zeynep Ebrar 4.5 yaşında ve Kronik Böbrek Yetersizliği (Böbreklerin zamanla işlevini kaybetmesi) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Zeynep Ebrar’la tanıştıktan sonra oyun oynamaya başladık.  Zeynep Ebrar renkleri bizlere tek tek saydı. Ayrıca en sevdiği rengin kırmızı olduğunu söyledi. Oyun sırasında Zeynep Ebrar bizlere kartları dağıtırken hep beraber neşeli anlar yaşadık. Zeynep Ebrar oyunu bitirdikçe zile bastığında ne kadar mutlu ve keyifli olduğu gördük. Daha sonra çocuğumuzla boyama yapmaya geçtik. Boyama kitabındaki meyvelerin hemen hemen tamamını bilen Zeynep Ebrar’la birlikte meyveleri pastel boyalarıyla boyadık. Miniğimiz aynı zaman da çok zeki. Şimdiden yirmiye kadar saymayı öğrenmiş. Çizgi film izlemekten de keyif alan çocuğumuzun en sevdiği çizgi film Rafadan Tayfa.  Ziyaretimizin sonunda Zeynep Ebrar "Süper Bardaklar Kutu Oyunu"nu çok sevdiğini  ve bizden istediğini söyledi. Biz miniğimizle oynarken çok eğlendik, siz de dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün Zeynep Ebrar’ın hediyesini teslim ettik. Aynı zamanda çocuğumuzun doğum günüydü bugün. Hediyesini teslim aldığında yaşadığı sevinç görülmeye değerdi. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: