BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tuana Güneş - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisimizde adı gibi güzel, dünya tatlısı minik Tuana Güneş ile tanıştık. Tuana'mız Diabetus Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısıyla tedavi görüyor. Kendisi 4 yaşında evcilik oynamaya bayılan sıcakkanlı, tatlı bir kız. Yanımızda götürdüğümüz oyun hamurlarına bayılıyor miniğimiz. Çeşit çeşit pizzalar yaptı bize, fırına attı onları ardından bize ikram etti bu şeker kız. Sonra denge bloklarına geçtik. Aşırı yaratıcı biri olduğunu gösterdi bizlere. Çeşit çeşit evler yaptı bu bloklarla. Stickerlarımızı yapıştırdık sonra. Kahkalarıyla neşe saçtı hepimize. İleride de doktor olmak istiyormuş bu güzel kız. Tuana'mızın bir de dileği varmış: yeşil bir bisiklet. Siz de bizler gibi Tuana'nın neşesine ortak olmak istemez misiniz? 

Tuana'mız heyecanla beklediği bisikletine kavuşunca çok mutlu oldu. Gözlerindeki ışıltı hepimizin yüreğine dokundu. Onun bu gülücüklerine katkı sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: