BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem - Gaziantep Tıp Fakültesi

1 1

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde 10 yaşındaki güzeller güzeli İrem’le tanıştık. İrem Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) sebebiyle misafir ettiğimiz bir miniğimiz. İrem bizi görünce çok heyecanlandı ve mutlu oldu. Biz de uzun uzun muhabbet edip oyun oynadık onunla. Büyüyünce öğretmen olmak istediğiniz öğrendik sohbetimiz esnasında. Hayvanları çok seviyormuş tatlı miniğimiz. En sevdiği hayvan da kuzuymuş güzel kızımızın. Sıra dileğini sormaya geldi ve biraz düşündü. Bize dileğini söylemeye çekindi başta ama sonra sarı renkli bir bisiklet istediğini öğrendik. Onun bu dileğini gerçekleştirerek o hayran olunası gülümsemelerinden birine vesile olmak ister misiniz? 

Bugün İrem'e bisikletini teslim ettik. Hediyesini görmek için sabırsızlanıyormuş İrem ve görünce çok mutlu oldu. Bize çok teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: