BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Helin - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün miniğimizle tanışacak olmanın heyecanıyla hastanemiz Pediatri servisinin yolunu tutuyoruz. Odaya girdiğimizde 14 yaşındaki güzeller güzeli Helin'i bizi heyecanla beklerken buluyoruz.Helin Kronik Akciğer Hastalığı (Uzun süreli olarak akciğerde enfeksiyon olması durumu) tanısıyla hastanemizde  tedavi görüyor. Sohbet ederek oyunlar oynamaya başlıyoruz. Uno, Tombala, Mangala oynuyoruz hep beraber. Hele Tombala oynamaya doyamıyor miniğimiz. Oyunların hepsinde de bizi yenmeyi başarıyor. Oyun oynarken öğreniyoruz ki kendisi ilerde hemşire olmak istiyormuş ve pembe rengi çok seviyormuş. Dileğini sorduğumuzda da bize en sevdiği renkte pembe bir bisiklet istediğini utanarak söylüyor. Siz de prensesimizin dileğini gerçekleştirerek gülümseme sebebi olmak istemez misiniz? :) 

Helin'in hediyesi gelince zaman geçmeden ailesiyle iletişime geçtik ve kendisinin evine götürdük bisikleti. Çok mutlu oldu ve bir an önce sürmek istediğini söyledi. O ve ailesi gönüllümüze bu hediye için çok teşekkür ettiler. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: