BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eylül - Gaziantep Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisindeki Eylül ile tanıştık. 10 yaşındaki prensesimiz odaya girdiğimiz andan itibaren yüzündeki tebessümü hiç eksiltmedi. Bol bol sohbet ettik, Galatasaraylı olduğunu öğrendik. En sevdiği rengin de kırmızı olduğunu söyledi. Büyüdüğünde asker olmak isteyen Eylül şimdiden içindeki heyecanı aktardı bize. Oyunlar oynayıp biz yokken okuması için hikâye kitabı hediye ettik. O kadar hoştu ki onunla sohbet etmek zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık bile.  Eylül'e dileğini sorduğumuzda bizden büyük boy kırmızı bir bisiklet istedi. Siz de Eylül'ün dileğini gerçekleştirip onun gülen gözlerinin kaynağı olmak ister misiniz? 

Hediyesinin sabah bize ulaştığını öğrenen prensesimiz gün boyu bizi beklemiş. Hediyesini görünce çok mutlu oldu :) Hediyesini gönderen gönüllümüze bol bol teşekürlerini iletti. Biz de hem Eylül adına hem kendi adımıza teşekkür ediyoruz . 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: