BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşenur - Gaziantep Tıp Fakültesi

Gaziantep Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde tedavi görmekte olan dünya tatlısı miniğimiz Ayşenur ile tanıştık. Ayşenur'u Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Gittiğimizde bizi çok sıcak karşılayan miniğimiz bizimle oyunlar oynamak için sabırsızlandı. 5 yaşında olmasına rağmen yaşından çok daha zeki olan Ayşenur ileride doktor olmak istediğini söyledi. Prensesimiz bize yapboz yapmayı, resim çizmeyi ve boyama yapmayı çok sevdiğinden bahsetti. Biz de sohbetimiz devam ederken yapboz yapmaya başladık. Tabi Ayşenur hemen bitirdi yapbozu. Sonra çok güzel resimler çizdi bize. Sohbet edip oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Ziyaretimizin sonuna doğru geldiğimizde Ayşenur'a dileğini sorduk. Bir hayli düşündükten sonra Barbie'nin Karavan evini istediğini söyledi. Siz de Ayşenur'un bu dileğini gerçekleştirip onun yüzünde kocaman bir gülümseme oluşmasına vesile olmak ister misiniz?

Bugün minik Ayşenur'un hediyesini ulaştırdık. Yanına gittiğimizde çok heyecanlıydı. Hediyesini aldığı zaman yüzündeki mutluluk görülmeye değerdi. Değerli gönüllümüze, bize ve Ayşenur'a yaşattığı mutluluk için teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: