BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe Fatma - Erciyes Tıp Fakültesi

Erciyes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ayşe’yle siz de tanışmalısınız! Henüz 4 yaşında olan Ayşe ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla Onkoloji servisinde misafirimiz. Biz miniğimizle bu öğle arası tanıştık ve şeker mi şeker kızımızla çok eğlendik. Ayşe’nin seçimiyle başladık boyama yapmaya. Kalemler bile yetersiz kaldı çocuğumuzun hayal gücü karşısında, rengarenk yapıştırmalarla doldurduk boyama kitabını. Sohbeti de pek tatlıydı miniğimizin. Moru çok seviyormuş, annesinden birkaç tane daha olsa iyi olurmuş. :) Çok sevdiği çizgi filmden dolayı büyüdüğünde at olacakmış. :) "At olursam yatakta yatmam." diyor güzel kızımız. Ha bir de scootera binmeyi çok istiyormuş. Acaba moru var mıdır onların diye merak ediyor. Şimdi de biz soruyoruz sevgili gönüllülerimiz. Ayşe’yi sevindirebileceğiniz mor bir scooterınız var mıdır? :)

Soğuk bir günde bir çocuğun daha sevinci içimizi ısıttı. Ayşe’mizin dileği gerçekleşti. Kapıda bizi görür görmez “Acaba scooterım mı geldi?” diye fısıldadı annesinin kulağına. Sevinci görülmeye değerdi doğrusu. Babasının aldığı yeni mor ayakkabısını giydi hemen. Test sürüşünün ardından teyzesini aradı: “Nasıl tatlı bir görsen.” diyerek bahsetti dileğinden. İsmi de Doru olsun dedi. Büyüyünce at olmak isteyen miniğimizin çok sevdiği çizgi filmdeki atın adıymış. Kızımızı bu kadar mutlu eden gönüllümüze içten bir teşekkür ediyoruz. İyi ki varsın Leyla’dan Sonra ailesi. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: