BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melih - Düzce Tıp Fakültesi

1

Düzce Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Perşembe günü Pediatri servisinde Melih ile tanıştık. Melih 10 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) hastası. Melih Leyla'dan Sonra Projesi’ni servisteki arkadaşlarından duyduğu için biliyordu ve bizi neşeyle karşıladı. İlk başta hep birlikte Jenga oynadık. Sonra Tabu oynadık. Çocukların enerjisi ve heyecanı sayesinde eğlenceli dakikalar geçirdik ve son olarak Parmak Boyası etkinliği yaptık. Melih'e büyüyünce  hangi mesleği seçmek istediğini sorduğumuzda asker veya mühendis olmak istediğini söyledi. 
Ona projemizi anlatıp dileğini sorduğumuzda "Açık mavi renkte, kameralı, büyük bir drone" istediğini söyledi. Siz de Melih'in bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?
PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: