BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatih Can - Düzce Tıp Fakültesi

1 1

Düzce Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri Servisi ‘nde yakışıklı arkadaşımız Fatih ile tanıştık. Fatih 13 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görüyor. İlk tanıştığımız andan itibaren bizimle çabucak kaynaşan arkadaşımızla oldukça eğlenceli vakit geçirdik. Birlikte Jenga, Uno ve Tabu oyunlarını oynadık ve Fatih'in tüm oyunlarda çok yetenekli olduğunu hayranlıkla fark ettik. Özellikle Tabu oyununda geniş sözcük dağarcığı sayesinde çok başarılı bir anlatıcı olduğunu gördük. Okuldan ve derslerden konu açıldığında Matematik dersi hariç tüm derslerde başarılı olduğunu söyleyen zeki arkadaşımıza Matematik dersinde de en kısa zamanda başarıyı yakalayacağını düşündüğümüzü belirtmeden geçemedik. Sohbetimiz sırasında "Ambulans Şoförü" olmak istediğini öğrendiğimiz Fatih, hem bizim çok keyifli zaman geçirmemizi sağladı hem de kendisi gelmemizin onu mutlu ettiğini belirtti. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda Fatih bize "Siyah 38 Numara Tek Sıralı Tekerlekli Bir Paten" istediğini söyledi. Fatih' in dileğini gerçekleştirmemize yardım etmek ister misiniz?

Fatih'in hediyesi bize ulaşınca ona hediyesini vermek için çok heyecanlandık. Öğrendik ki bugün okulda sınavı varmış ve uzun süre hastanemize gelemeyecekmiş. Biz de hediyesini annesine teslim ettik. Fatih hediyesini çok sevmiş ve hediyesini gönderen gönüllümüze teşekkürlerini iletmiş. Biz de Leyla'dan Sonra ailesi olarak Fatih'e bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: