BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 6980 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ilık bir Kasım gününde Çocuk Onkolji servisine yaptığımız ziyarette minik prensesimiz ile tanıştık.Miniğimiz rabdomiyosarkom(kas hücrelerinden kaynaklanan bir kanser türü) tedavisi görmekte.Prensesimiz neşesi ve tavırlarıyla bizi kendine hayran bıraktı.Boyama yapmayı çok sevdiği için beraber boyama yapmaya karar verdik.Bu sırada sohbetimize devam ederken en sevdiği rengin turuncu olduğunu büyüyünce kaşif olmak istediğini ve oyuncakları çok sevdiğini söyledi.Aynı zamanda miniğimizin tam bir meyve canavarı olduğu öğrendik. Bu kadar çok eğlenirken vaktin nasıl geçtiğini anlayamadık.Anı kalması içi beraber fotoğraf çekildik.Ayrılırken bir dilek hakkına sahip olduğunu söyledik ve uzun bir kararsızlığa düştükten sonra miniğimizin isteğinin Baby Alive olduğunu öğrendik.Siz de onun mutluluğuna ortak olup dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Soğuk ve bulutlu bir İzmir sabahında kasvetli bir güne uyanıyoruz. Ama bugün ne kadar kasvetli olursa olsun içimizde güçlü bir mutluluğun ışığı parıldıyor. Çünkü bugün hediye bekleyen miniğimize hediyeyi ulaştıracağımız gün. Günün öğleden sonrasında elimizde hediyeyle ve kafamızda bir sürü eğlenceli oyunla birlikte miniğimizin yanına ziyarete gidiyoruz. Miniğimiz bizi görünce sevinç çığlıkları atıyor ve elimizdeki paketten dileğinin gerçek olduğunu anlıyor. Minik prensesimize hediye vermenin mutluluğu ile oyunlar oynamaya başlıyoruz. Uzun zaman yanında kalıp çok eğlenceli boyamalar yapıyoruz, birlikte oyuncak bebeklere makyajlar yapıyoruz, takılar takıyoruz. Prensesimiz ile birlikteyken ve çok eğlenceli vakitler geçirirken saatin nasıl ilerlediğini zamanın nasıl geçtiğini asla anlayamıyoruz. Minik prensesimizin bu sevinci yaşamasına, bizim de bu mutluluğa erişmemize vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: