BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 6912 - Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tedavi gören dünyalar tatlısı miniğimizle tanıştık.Oyun oynayalım dediğimizde ilk başta biraz çekinse de sonradan kabul etti ve başladık beraber oyun oynamaya.Galatasaray'lı olduğunu ve kırmızı rengi çok sevdiğini söyledi.Biz de beraber kırmızı ve sarı renklerle aslan resmi boyadık.Sonrasında beraber jenga oynadık ve kendisi bu oyunda çok iyiydi.İlerde ne olmak istediğini sorunca doktor yanıtını aldık ve bunun üzerine çok sevindik,doktorluk üzerine konuştuk.Sohbet ilerlerken miniğimizden bir dilek istediğimizde bize ambulans sesini çok sevdiğini ve ''uzaktan kumandalı ambulans'' istediğini söyledi.Siz de bu tatlı miniğimizin dileğine ortak olup onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün miniğimizin hediyesini teslim etmek için gittik. Bizi gören miniğimizin çok heyecanlandı ve gelme sebebimizi anladı. Bize tatlı tatlı gülümserken ona hediyesini teslim ettik. Çok beğendi ve çok teşekkür etti. Bize ve miniğimize bu güzel anları yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: