BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hayrünisa - Dicle Tıp Fakültesi

Dicle Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji bölümünü ziyaret ediyoruz orada dünyalar tatlısı, şeker mi şeker bir kızla tanışıyoruz. Hayrunisa 6 yaşında ve lösemi (bir çeşit kan kanseri) hastası.

Yanına gidince dizi izleyen miniğimiz ellerimizde boyama kitaplarını görünce merakla bize bakıyor. Başta boyama yapıyoruz, sohbet ediyoruz. Oyun hamurlarıyla yaptığımız pastayla doğum günü kutluyoruz. Şaşırtıcı bir şekilde yeteneklerine şahit oluyoruz. Büyünce oyuncu ve şarkıcı olmak istediğini öğreniyoruz. Zaten iyi bir gözlemci olan Hayrunisa yanına gittiğimiz andan itibaren konuşmalarımızı hareketlerimizi taklit ediyor, etrafa gülücükler saçıyor, neşesi tüm odayı kaplayan Hayrunisa bir anda durup boyama kitabının kapağında gördüğü topa odaklanıyor. Miniğimiz bir "voleybol topu" istiyor. Bu miniğimizin dileğini gerçekleştirip gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: