BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisa - Cumhuriyet Tıp Fakültesi

1 1

Cumhuriyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın kapalı umutlarımızın aydınlık olduğu bir günde tanışıyoruz güzeller güzeli Nisa'yla. Nisa 6 yaşında ve HSP(küçük kan damarlarının iltihabı) tanısıyla hastanemizin pediatri bölümünde tedavi olmakta. Bizi görünce çok mutlu oldu miniğimiz. Birlikte boyama yapmaya başladık ve bu konuda gerçekten çok yetenekliydi hiç taşırmıyordu bile. Aynı zamanda sohbet de ettik. Bize okula gitmeyi çok sevdiğini, en sevdiği rengin siyah beyaz olduğunu ve büyüyünce çocuk doktoru olmak istediğini söyledi.Onunla vakit geçirirken çok eğlendik biz de. Hayat bilgisi dersinde hayatı öğrendiğini söyleyerek gülümsememize de sebep oluyor miniğimiz. Kendisine dileğini sorduğumuzda lol bebek istediğini söylüyor. Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Miniğimiz Nisa'nın hediyesini teslim ettik bugün. Miniğimiz de zaten bizi bekliyormuş. Öylesine içten gülümsedi ki hediyesini alırken içimiz ısındı adeta. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: