BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Cumhuriyet Tıp Fakültesi

Cumhuriyet Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinde tedavi gören dünyalar tatlısı bir kızla tanıştık. Çekingen gözlerle bize bakarken annesinden 9 yaşında olduğunu öğrendik. Otizm tanısıyla tedavi görmekte. Boyama yapmayı teklif ettiğimizde karşılaştığımız heyecan tarif edilemezdi. Boyama kitabında gördüğü her kelimeyi okuyan bu güzel kızın hayal gücü o kadar kuvvetli ki filler pembe ,köpekler mor. Canı sıkılınca bulutlar kapkara oluyor. Dileğini sorduğumuzda önce duraksadı ardından bir anda "pembe"dedi. Pembe bir peluş ayı istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? 

Bugün güzel kızımızın hediyesini teslim etmeye yanına gittik. Hediyesini görünce çok sevindi, onun sevinci de bizi çok mutlu etti. Bizleri böylesine mutlu eden  gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: