BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eren - Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanemizin Nefroloji servisinde yatan Eren’le tanışmak ve vakit geçirmek bizim için çok güzeldi.Eren’in rahatsızlığı kronik böbrek yetmezliği (böbreklerin görevini yerine getirememesi).Eren 17 yaşında şimdiden kararını vermiş doktor olmak istiyor. Önlüğü de şimdiden hazır. Kızma birader oyununu oynarken inanılmaz keyif aldık. Eren’in yaptığı esprilerle oyunlarımız ve sohbetimiz çok daha güzel oldu. Eren’e dileğini sorduğumuzda fanatik bir Galatasaray taraftarı olan Eren, "Galatasaray İmzalı Forma"  istediğini söyledi.  Eren’in dileğinin gerçekleşmesine yardım eder misiniz? 

Uzun zamandır beklenen an artık geldi. Bugün Eren'in hediyesini ulaştırdık, Eren ilk günkü Galatasaray sevgisi ile imzalı formasına kavuştu, artık bir delikanlı olan Eren'e formasıyla birlikte nice galibiyetler diliyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: