BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Bülent Ecevit Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

Bülent Ecevit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Servisimizin miniklerine abilik yapan 12 yaşındaki arkadaşımızla tanışıyoruz bir öğle arası ziyaretimizde. Kendimizi tanıttıktan sonra da sohbete başlıyoruz hemen. Hastanede nasıl vakit geçirdiğini sorduğumuzda bilgisayar oynadığını, annesiyle sohbet ettiğini, hastane servisindeki oyun odasında diğer minkler ve arkadaşları ile ilgilendiğini ve kitap okuduğunu öğreniyoruz. En sevdiği renk mavi olan ve arabalarla ilgilenmeyi çok seven küçük arkadaşımız bilgisayar oyunlarında da oldukça başarılıymış.  Dileğini sorduğumuzda ise mavi bisiklet istediğini söyleyen küçük arkadaşımızı mutlu etmek isterseniz , bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Benzerine pek de sık rastlamadığımız, içimizi ısıtan güneşli bir Zonguldak gününde minik arkadaşımızın bisikletini teslime gidiyoruz. Sanki o gün güneş özellikle sıcak ve gökyüzü bisikletle aynı mavilikte. Arkadaşımıza mavi bisiklet hediye ederek  mutluluğuna vesile olan ve hayalini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: