BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sudenaz - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hastanemizde MS ( Bir çeşit merkezi sinir sistemi hastalığı)  tanısı konan ve ilaç tedavisi gören 13 yaşındaki Sudenaz’la vakit geçirmek için yanına gittik. Bizi sıcacık bir gülümsemeyle karşıladı. Yanımıza birkaç tane oyun almıştık fakat Sudenaz’ın UNO’yu çok sevdiğini öğrenince onu oynamaya başladık. Miniğimizin oyunu çok sevdiği gibi çok da güzel oynadığını gördük. Oynarken aynı zamanda sohbet ettik, şakalaştık, eğlendik. İleride iç mimar olmak istediğini ve mor rengine bayıldığını öğrendik. Sudenaz’ın bizden dileği ise mor renkli bir bisiklet oldu. Onun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz ?

Sudenaz'a çok istediği mor bisikletini teslim ettiğimizde gözleri ışıldıyor ve çok mutlu olduğunu belirtiyor.  Onun mutlu olması en az onun kadar bizleri de mutlu ediyor. Bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkürler.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: