BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Selim Ali - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde Selim Ali  ile tanıştık. Selim 4 yaşında ALL  (Kanın ve kemik iliğinin bir çeşit kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor  ve  Ali ismini kullanmıyor. :) Odaya girdiğimizde Selim annesiyle yürüyordu belli ki canı sıkılmıştı. Bizi görünce ilk başta çekindi ama sonradan alıştı bizlere. Beş farklı renkte oyun hamuru getirmiştik yanımızda Selim hepsini karıştırdı. Oyun hamuruyla kardan adam yapmayı çok seviyor. Bir kardan adamı bozup başkasını yapmaya başlıyor. Odasından ayrılırken Selim'e yine gelelim mi diye sorduk gelin dedi bize el salladı. :) Miniğimize dileğini sorduğumuzda kamyon istediğini söyledi rengini sorunca da sade beyaz renkli bir kamyon  dilediğini söyledi (beyaz değil sade beyaz). Siz de Selim'in sade beyaz kamyon isteğini gerçekleştirerek  yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Selim Ali'nin hediyesini teslim etmeye giderken çok heyecanlıydık.  Hastaneden ayrıldığı için bir süre görüşememiştik. Selim'in yanına gittiğimizde bizi görünce mutlu oldu. Bizden dileği bir kamyondu Selim’in ama yine de şaşkın bir şekilde pakete bakıyordu. Biz de hediyeyi verirken söylemedik içinde ne olduğunu. Hediye paketini kendisi açtı , güzelce inceledi sonra bizimle  yemeğini paylaştı. Babasından öğrendiğimize göre Selim'in sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Bu bizi çok mutlu etti. En güzel dileklerimiz seninle Selim. Miniğimizin yüzüne şaşkın bir gülümseme konduran gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: