BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Hira - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Elif Hira adlı miniğimiz ile ilk tanışmamız ona doğum günü sürprizi yapmamız sayesinde gerçekleşti. Miniğimiz o gün 5 yaşına girmişti.Elif, nefrotik sendrom(kronik böbrek hastalığı) tanısıyla hastanemizde kalıyor. Bizi ilk gördüğünde heyecanlanan ve mutlu olan miniğimizin gülümsemesi yüzünden hiç eksik olmadı. Ziyaretine gittiğimiz zaman oyun hamurundan değişik figürler yaptık, yapboz oynadık ve ardından sohbet ettik. Miniğimiz diyaliz hemşiresini çok sevdiği için ilerideki hayalinin diyaliz hemşiresi olmak olduğunu söyledi. Ardından miniğimizin dileğini aldık. Pembe bir pateninin olmasını çok istediğini anlattı bize. Miniğimizin hayalini gerçekleştirmek ister misiniz?

Elif Hira ile tanıştığımız zaman bize dileğinin pembe bir paten olduğunu söyledi.Hediye gönüllülerimiz tarafından tedarik edilirken miniğimiz hastaneden taburcu oldu.Miniğimizin dileği elimize ulaşınca yaşadığı şehre kargoladık. Dileğine kavuşan miniğimizin annesinden öğrendiğimize göre Elif Hira pembe patenlerini görünce çok mutlu olmuştu. Onun mutluluğu ile biz de çok mutlu olduk. Miniğimizi ve bizi böylesine mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: