BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ecrin - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde dünyalar tatlısı Ecrin ile tanıştık .  Odaya girip vakit geçirmek istediğimizi söylediğimizde hemen kabul etti ve çok mutlu oldu. Miniğimiz 11 yaşında ve AML (bir çeşit kan kanseri ) hastası . Çok tatlı, anlayışlı, olgun çok da kibar bir kız . Kendi gibi kalbi de çok güzel . Onunla vakit geçirmek bize de çok iyi geldi . Ecrin büyüdüğünde moda tasarımcısı olmak istiyor. Arada doktorunun kıyafetlerini de yorumluyor. Yabancı müzik dinlemekten hoşlanıyor. Billie Eilish de en sevdiği şarkıcılardan biri. Ayrıca moda tasarımcısı olma yolunda şimdiden de elbise tasarımlarına başlamış ve harika karakalem çizimleri yapıyor. Bu resimlerini renklendirmek ve daha güzel resimler yapabilmek için miniğimizin istediği bir kalem seti var ve şu an ki en büyük hayali de bu. Şimdiden bu kalem setiyle ne resimleri yapacağını bile düşünmeye başladı:) Fotoğrafta da gördüğünüz Faber Castell Polychromos Kuru Boya (120 Renk Ahşap Kutu) seti Ecrinimizin bizden dileği . Onun bu hayalini gerçekleştirirsek çok  mutlu olur. Onun yüzündeki gülümsemenin sebebi siz olmak ister misiniz?

Uzun zamandır dileğine kavuşmayı heyecanla  bekleyen Ecrin’imize bugün hastanede teslim ettik hediyesini. Hediyesini gördüğü andaki mutluluğunu anlatmaya kelimelerimiz yetmez. Hayatındaki en güzel hediyeyi aldığını söyleyen miniğimiz eve gidip hemen çizimlerini yapmaya başlayacağını , farklı farklı kıyafet tasarımları yapmak için  sabırsızlandığını söyledi . Bize ve Ecrin’e bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze sonsuz teşekkürlerlerimizi sunuyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: