BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Batuhan - Akdeniz Tıp Fakültesi

Akdeniz Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Ziyaret edeceğimiz ilk çocuk heyecanıyla gittik Onkoloji servisine,Batuhan’la tanıştık. Beşiktaş aşığı olan Batuhan bizi güler yüzle karşıladı. Sohbet sırasında Batuhan'ın büyünce Beşiktaşlı bir futbolcu ya da polis olmak istediğini öğrendik. Bize kalırsa Batuhan harika bir futbolcu olacak.:) Aynı zamanda Batuhan'ın mangala ve satranç oynamayı sevdiğini de öğrendik. Hastanemizde ewing sarkom (bir tür kemik kanseri)tanısıyla yatan Batuhan’ın bizden isteğiyse bir drone. Bu dileği yerine getirerek Batuhan’ın mutluluğunda payınız olsun ister misiniz?

Drone’u elimize ulaşan Batuhan’ın yanına gittik bugün. Odasına girdiğimizde elimizde drone’u görünce çok şaşıran Batuhan hediyesini hemen alıp açmak istedi. Mutluluğu ise görülmeye değerdi. Ona bu sevinci yaşatan gönüllümüze hem kendi adımıza hem Batuhan’ın adına çok teşekkür ederiz:).

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: