BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yiğit - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yiğit, 9 yaşında ve ilkokul öğrencisi. Doğuştan beridir yaşadığı böbrek rahatsızlığından dolayı hastanemizde tedavi görüyor. Tedavisi gayet iyi gidiyor. Odaya girer girmez kendisini hissettiren muhteşem bir enerjiye sahip. Öyle enerjikti ki ilk andan beri bir an bile durmadan bizimle sohbet edip oyunlar oynadı. Ne  yapacağımız konusunda bir fikrimiz yokken o  güzel yüreğiyle bize yol gösterdi. Büyüyünce kaslı bir polis olmak isteyen bu güzel kalpli Yiğit'imizin bizden isteği ise kötüleri yakalayabileceği uzaktan kumandalı siyah bir araba.Yiğit'in dileğini gerçekleştirip kötüleri yakalamamıza ve minicik bir hayale yardımcı olmak ister misiniz?

Ve işte iyilerin kazanıp kötülerin kaybedeceğine dair olan inancımız bugün bir kere daha arttı. Yiğit hayallerine doğru ilk adımını hediyeleriniz sayesinde sizin yardımınızla atmış oldu. O artık  çok  daha  güçlü bir istekle polis olmak istiyor. İyiler kazansın istiyor :) Her şey için çok teşekkürler iyi ki varsınız :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: