BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serpil - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Serpil adında bi genç kızı ziyaret ettik. Kendisi kemoterapi almasına ve yorgun olmasına rağmen bizimle sohbet etmeyi kabul etti. Lenfoma adında bi hastalığı olmasına rağmen asla umutsuzluğa düşmemiş aksine hastalığını atlattıktan sonra neler yapmak istediğini planlıyordu. Güleryüzlü çok cana yakın bir insandı. Sohbetimizden ikimiz de çok keyif aldık. Güzel keyifli zamanlar geçirdik. Kendisine dileğini sorduğumuzda mavi renkli bir gitar istedi kızımız. Bu dileği gerçekleştirmemiz için yardımcı olmak istemez misiniz?

Serpille hediyemizi vermek için tekrar buluştuk. İsteği mavi renkli bi gitardı. Gitar çalmayı bilmediği için hediyeyi gönderen kişi yanında bir de kitap hediye etmişti. Hastalığı atlattıktan sonra en kısa süre içerinde çalmayı öğrenmek istediğini söyledi. Gitarın, kitabın, hediyedeki notların hepsinin birer anı olduğunu ve onları hep saklıycağını söyledi. Hediyeyi verdiğimiz anda yüzünde oluşan ifade görülmeye değerdi. Çok mutlu olduk o da çok mutlu oldu. Bağışçımıza teşekkür ediyoruz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: