BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Eren - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Mehmet Eren'le bugünkü ziyaretimizde tanıştık.Eren 7 yaşında çok zeki bir çocuk.Bir çeşit böbrek iltihabı hastası.Tıbbi ismi HSP Nefrit.Birlikte götürdüğümüz tüm oyunlara çok ilgi gösterdi. Birlikte şapka, gömlek ve ayakkabılar boyadık.Masal okuduk, tahta puzzle yaptık ve Look!Look! oynadık. Çok neşeli bir çocuk ve babasının kamyonunu bize oldukça detaylı şekilde anlattı. Eren de babasınınki gibi bir şeyler taşımak için sarı-gri renkli oyuncak bir kamyon istiyor.Onun bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ? 

Hastanede yeniden görüştüğümüzde heyecanla elimdeki hediyeye bakıyordu,  yüzünden mutluluğu anlaşılıyordu. Sarı ve grili kamyoon, dedi ve hediye kutusunu eline alıp inceledi.  Babası gibi kum taşıyacakmış kamyonu ile. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: