BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Mehmet, 13 yaşında ve ortaokul öğrencisi. Kendisinin bir çeşit böbrek  hastalığı var ve düzenli aralıklarla hastanede yatıyor. Şimdilik tedavisi gayet iyi gidiyor. Yüzünden gülümsemesi hiç eksik olmuyor. Etrafına sürekli neşe saçan Mehmet'le oyunlar oynadık, sohbet ettik kısacası çok güzel ve keyifli vakit geçirdik. İlerde iyi bir futbolcu olmak isteyen Mehmet'in bizden dileği ise Galatasaraylı Futbol Topu.  Mehmet'in dileğini gerçekleştirip sevincine ortak olmak ister misiniz? 

Bugün bizlere ilerde iyi bir futbolcu olmak istediğini söyleyen Mehmet'e hediyesini verdik ve biz odasına gittiğimizde bizi çok güzel bir şekilde karşıladı. Hediyesini aldığında ise çok mutlu oldu. Umuyoruz hediyesine kavuştuğu gibi hayallerine de kavuşur ve hediyesi bu yolda onun için güzel bir başlangıç olur. Bu başlangıçta emeği geçen gönüllümüze de ayrıca teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: